Овој напиток се пие навечер и топи килограми како ниту еден друг

Некои напитоци се пијат наутро, други во текот на денот, а овој е препорака за навечер. Пригответе го навреме и пијте го пред спиење. Ќе направи неверојатни работи за вашата линија.

Кога го пиете овој напиток треба да вечерате најдоцна во шест часот за на вистинскиот начин да му помогнете на телото да продолжи да ја вари храната. Ако овој напиток го пиете еден месец, не само што ќе почнат килограмите да се топат, туку и метаболизмот ќе се забрза, а организмот ќе стане поотпорен.

Потребни состојки:

  • Половина цеден лимон;
  • Лажичка сечкан магдонос;
  • Малку цимет;
  • Половина лажица оцет;
  • Два и пол децилитри вода;
  • Може и лажичка мед.

Оние кои пробале гарантираат дека наутро ќе бидете половина килограм полесни, нема да бидете надувани и отечени. Ако сакате максимален резултат, се препорачува и место вечера да го испиете само овој напиток.